У Чаплинці на Херсонщині ситуація стабілізувалась - селищний голова

У Чаплинці на Херсонщині ситуація стабілізувалась - селищний голова

У Чаплинці на Херсонщині ситуація стабілізувалась - селищний голова

У Чаплинській територіальній громаді ситуація більш-менш стабільна, видають пенсії, ціни врегулювались, повідомив селищний голова Олексій Фаустов у відеозверненні до жителів громади.

За його словами, у Чаплинці та населених пунктах територіальної громади житлово-комунальні послуги надаються в повному обсязі. Ціни на продукти відразу підвищились, але нині стабілізувались.

"Ми моніторимо ціни. Сьогодні в магазинах є борошно від 20 до 35 гривень за кілограм. Є макаронні вироби, овочі (картопля - від 11 грн). Ціни на сало та м'ясо - від 100 гривень і вище", - сказав Олексій Фаустов.

Також він повідомив, що деякі банки почали працювати, але готівки поки немає

"Ощадбанк" буде працювати на прийом платежів, також працюватиме "Райффайзен банк Аваль". Готівки в цих банках поки немає, але, якщо хтось здасть, то вони будуть її видавати людям. «ПриватБанк» сьогодні не працюватиме", - повідомив голова Чаплинської громади.

За його словами, завершується видача пенсій у Чаплинці, з понеділка розпочнуть розносити виплати пенсіонерам сільських населених пунктів. Виконавча служба не надає послуги через те, що реєстри не працюють.

"Ситуація у нас більш-менш стабільна. Ми намагаємось підтримувати порядок у селищі", - сказав Фаустов.

Що відомо:

  • Двадцять дев'ять днів російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонців залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок