У Високопіллі на Херсонщині військові РФ забирають телефони й документи у місцевих жителів

У Високопіллі на Херсонщині військові РФ забирають телефони й документи у місцевих жителів

У Високопіллі на Херсонщині військові РФ забирають телефони й документи у місцевих жителів

У Високопіллі військові РФ забирають телефони й документи, знаходять собі "прихисток" у місцевих, і не дають відремонтувати електропостачання Про це у групі "Високопільска громада" написав місцевий активіст Юрій Самохвалов.

За його словами, ніч минула відносно спокійно. У селищі горів відділок поліції, причини займання встановлюються. У жителів, які самостійно виїжджають з Високопілля, російські військові забирають документи й телефони. Зв’язку з тими, хто виїхав, немає.

"Велика кількість орків знайшла собі "притулок" серед місцевих жителів, що ведуть асоціальний рівень життя; власне, все зрозуміло - "яке йшло, до таких і прийшло". На території ОТГ вже 9 день відсутнє електропостачання. Причина полягає в тому, що "комендант" (до речі, українець, який переїхав до рашки) закріплений за Високопіллям, не надає супровід, без чого бригаду просто розстріляють", - пише Юрій Самохвалов.

Також він додав, що ситуація у Високопіллі - на особистому контролі керівництва країни і вся область перебуває в облозі.

"Бережіть себе, перемога буде за нами! Слава ЗСУ! Слава Україні!", - написав Юрій.

Що відомо:

  • Двадцять вісім днів російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонців залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок