267 автівкам вдалось виїхати з Херсона й інших сіл у бік Миколаєва

267 автівкам вдалось виїхати з Херсона й інших сіл у бік Миколаєва

267 автівкам вдалось виїхати з Херсона й інших сіл у бік Миколаєва
Фото: varianty.lviv.ua

267 автівкам вдалось виїхати з Херсона й інших сіл у бік Миколаєва, розповів голова Станіславської сільської ради Іван Самойленко на сторінці у Facebook.

За його словами, 21 березня протягом дня у селі лунали постріли, день був напруженим. Під час затишшя родинам з дітьми вдалось виїхати.

"Нам вдалось після обстрілів протягом 2 годин провести колону з Херсона та інших сіл у напрямку до Миколаєва в кількості 267 автомобілів, де були родини з дітьми. Усі доїхали безпечно. Дякую нашим чоловікам за терпеливу, клопітку роботу із супроводу колони»" - написав Іван Самойленко.

Також він розповів, що після обіду обстріли відновились. Дані про жертви серед мирного населення не надходили. У селі є зруйновані будинки, кількість яких буде встановлена зранку 22 березня.

Що відомо:

  • Двадцять сім днів російські війська на Херсонщині. Вони так і не покидають наміру взяти все під свій контроль, не зважаючи на сильний спротив жителів області.
  • Люди щодня виходять на площі і вулиці міст, селищ, сіл. Неозброєні, голіруч вони зупиняють транспортні колони військових РФ, не бояться пострілів, гранат. А росіяни все частіше їх застосовують до мирного населення.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають. Втім місто потроху оживає: працюють комунальні служби, відкрились деякі магазини та кафе.
  • Головною проблемою херсонців залишається нестача ліків. Через постійні перебої з інтернетом практично ніде не можна розрахуватися карткою.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок