Двадцять шостий день війни: ситуація на Тернопільщині

Двадцять шостий день війни: ситуація на Тернопільщині

Двадцять шостий день війни: ситуація на Тернопільщині
Суспільне Тернопіль

Усім водіям заборонили користуватися відеореєстраторами. Ці зміни діють відсьогодні. Про це під час брифінгу повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

За його словами, таке рішення прийняли, щоб уникнути передачі важливої інформації ворогу.

“Невідомо, куди ця інформація з відеореєстраторів потрапляє. По дорозі може бути пересування військової техніки чи вйськових літаків, чи наші військові будуть навчання проводити, а це фіксується автоматично відеореєстраторами. Поліція буде жорстко ставитися до водіїв, які не зняли відеореєстратори", – сказав Володимир Труш.

Голова обласної військової адміністрації розповів, що уряд затвердив програму допомоги вимушеним переселенцям. Відсьогодні виплачуватимуть гроші людям, які зареєструвались у громадах. Із 30 березня можна буде реєструватися через “Дію”. Держава виплатить кожному переселенцю дві тисячі гривень. Три тисячі гривень – на кожну дитину, яку перевезли в більш безпечний регіон. Підприємствам платитимуть 6 500 гривень за кожного працевлаштованого переселенця. А сімʼї, які прихистили у себе переселенців, отримуватимуть по 450 гривень компенсації на місяць за кожну людину.

За словами Володимира Труша, майже 60 підприємств з інших областей уже подали заявку на переїзд на Тернопільщину.

“Щодо 27 заявок рішення прийняті. Вже є підприємства, які переїхали, які починають працювати. Буквально день-два і з дозволу Мінекономіки ці підприємства будуть діяти", – сказав на голова Тернопільської обласної військової адміністрації.

Володимир Труш також повідомив, що на 21 березня, уже понад 200 переселенців звернулися до центру зайнятості на Тернопільщині, щоб знайти роботу.

"У Тернопільському управлінні соціальної політики, що на вулиці Лисенка, запрацювала соціальна їдальня. Там готуватимуть обіди для малозабезпечених людей", – розповів голова Тернопільської громади Сергій Надал.

Читайте також

На початок