"Даємо 48 годин". Anonymous закликали західні компанії припинити роботу в Росії

"Даємо 48 годин". Anonymous закликали західні компанії припинити роботу в Росії

Доповнено
"Даємо 48 годин". Anonymous закликали західні компанії припинити роботу в Росії
Скріншот з відео

Міжнародна хакерська група Anonymous закликала компанії, які продовжують працювати у Росії попри її військову агресію проти України, припинити бізнес та вийти з території РФ.

Відповідне звернення оприлюднено у Twitter групи.

"Закликаємо всі компанії, які продовжують працювати в Росії, сплачуючи податки до бюджету злочинного режиму Кремля: Вийдіть з Росії! Ми даємо вам 48 годин на роздуми та вихід з Росії, інакше ви станете нашою ціллю!", — йдеться у тексті заяви.

Від початку вторгнення РФ в Україну Anonymous зламали понад 2,5 тисячі російських та білоруських офіційних сайтів та оголосили про початок безпрецедентних атак на офіційні сайти російських органів влади.

Які компанії лишаються в Росії

Міністерство закордонних справ оприлюднило перелік п’ятдесяти західних компаній, які досі продовжують свою роботу в РФ.

Зокрема, серед них — торговельні компанії Auchan та Metro, мережа магазинів будівельних матеріалів Leroy Merlin, банки Crédit Agricole, Raiffeisen Bank та UniCreditGroup, фінансова компанія Société Générale, виробники харчових продуктів PepsiCo та Nestlé, фармацевтичні компанії Pfizer та Johnson & Johnson та інші.

Що відомо

  • 7 березня хакерська група Anonymous зламала всі державні телеканали РФ для того, щоб ті транслювали відео про війну в Україні та заклик до росіян виступити проти геноциду Росії в Україні. Відео того, як замість російської пропаганди російські телеканали, зламані Anonymous, транслюють заклик до росіян виступити проти геноциду РФ в Україні, хакери оприлюднили у Twitter.
  • Міжнародна хакерська група Anonymous зламала сайт російської Федеральної Служби безпеки на знак протесту проти нападу Росії на Україну. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.
  • 25 лютого Anonymous оголосила кібервійну Росії та заблокувала сайт прокремлівського медіа RT.
  • 27 лютого Anonymous заблокували вебсайти РФ, включаючи Кремль, Державну думу та Міністерство оборони.
  • Хакери зламали сайти "Сбербанка" та низки пропагандистських ресурсів, зокрема ТАСС, "Коммерсантъ", "Известия".
  • 27 лютого Міністерство цифрової трансформації оголосило про створення ІТ-армії для стримування наступу Росії на Україну. Вона, зокрема, вивела з ладу сайт Московської біржі за п’ять хвилин.
Війна — усі останні новини

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

На початок