Anonymous оголосила про початок безпрецедентних атак на офіційні сайти російських органів влади

Anonymous оголосила про початок безпрецедентних атак на офіційні сайти російських органів влади

Anonymous оголосила про початок безпрецедентних атак на офіційні сайти російських органів влади
Скріншот з відео

Міжнародна хакерська група Anonymous з початку вторгнення РФ в Україну зламала понад 2,5 тисячі російських та білоруських офіційних сайтів та оголосила про початок безпрецедентних атак на офіційні сайти російських органів влади. Про це Anonymous повідомляє у Twitter.

“Anonymous проводить безпрецедентні атаки на веб-сайти російської влади. Збільшуючи їхню ємність у часи пік з 500 ГБ, як це було раніше, до нинішнього 1 ТБ. Тобто це в два-три рази потужніше за найсерйозніші інциденти”, — повідомили хакери.

В Anonymous також додали, що “після оголошення “кібервійни” злочинному режиму Кремля Anonymous зламав понад 2500 веб-сайтів російської та білоруської влади, державних ЗМІ, банків, лікарень, аеропортів, компаній і проросійських “хакерських груп” на підтримку України”.

Що відомо

  • 7 березня хакерська група Anonymous зламала всі державні телеканали РФ для того, щоб ті транслювали відео про війну в Україні та заклик до росіян виступити проти геноциду Росії в Україні. Відео того, як замість російської пропаганди російські телеканали, зламані Anonymous, транслюють заклик до росіян виступити проти геноциду РФ в Україні, хакери оприлюднили у Twitter.
  • Міжнародна хакерська група Anonymous зламала сайт російської Федеральної Служби безпеки на знак протесту проти нападу Росії на Україну. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО України.
  • 25 лютого Anonymous оголосила кібервійну Росії та заблокувала сайт прокремлівського медіа RT.
  • 27 лютого Anonymous заблокували вебсайти РФ, включаючи Кремль, Державну думу та Міністерство оборони.
  • Хакери зламали сайти "Сбербанка" та низки пропагандистських ресурсів, зокрема ТАСС, "Коммерсантъ", "Известия".
  • 27 лютого Міністерство цифрової трансформації оголосило про створення ІТ-армії для стримування наступу Росії на Україну. Вона, зокрема, вивела з ладу сайт Московської біржі за п’ять хвилин.
Війна — усі останні новини

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна Росії проти України. День двадцять третій. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

На початок