Понад 12 тисяч людей за добу виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті

Понад 12 тисяч людей за добу виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті

Понад 12 тисяч людей за добу виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті
Суспільне Ужгород

Понад 12 тисяч людей виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті 20 березня. Про це Суспільному повідомили речниці Чопського та Мукачівського прикордонних загонів. Майже шість тисяч людей 20 березня в'їхали в Україну через пункти пропуску на Закарпатті.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії через КПП на Закарпатті з України виїхали майже 536 тисяч людей. Понад 132 тисячі — в'їхали в Україну через пункти пропуску на Закарпатті.

5 305 людей перетнули кордони з Угорщиною та Румунією на виїзд з України у Мукачівському прикордонному загоні 20 березня, 227 130 — з 24 лютого, — повідомила речниця загону Леся Федорова. 76 381 людина з початку війни в'їхала в Україну через пункти пропуску на Закарпатті у Мукачівському прикордонному загоні.

Читайте також: На КПП "Малий Березний" затримали громадянина РФ з фото блокпостів на Закарпатті

7 217 людей перетнули кордони зі Словаччиною та Угорщиною на виїзд з України 20 березня у Чопському прикордонному загоні, 308 665 — з 24 лютого, — розповіла речниця загону Олена Трачук. 55 780 людей з початку війни в'їхали в Україну через пункти пропуску на Закарпатті у Мукачівському прикордонному загоні.

Що відомо:

  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії;
  • Вторгнення Росії в Україну, день двадцять шостий. Онлайн.
  • 93% українців вірять у перемогу над Росією — соціологи.
  • Від початку війни ООН підтвердила смерть понад 800 цивільних.
  • Понад 3 мільйони українців залишили територію України через вторгнення РФ. Відповідну статистику щодо біженців з України оприлюднили в ООН. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, найбільше українців вирушило до кордону з Польщею — майже 2 мільйони.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок