Під час воєнного стану заклади культури Івано-Франківщини працюють частково

Під час воєнного стану заклади культури Івано-Франківщини працюють частково

Під час воєнного стану заклади культури Івано-Франківщини працюють частково
Фото: Unsplash/Becca Tapert

Заклади культури в Івано-Франківській області працюють в обмеженому режимі. Про це на брифінгу повідомив начальник управління, культури та релігій обласної військової адміністрації Володимир Федорак.

З його слів, зараз на Прикарпатті працюють приблизно 20 закладів культури.

"Низка бібліотек обслуговують читачів у спеціальному форматі. Скажімо, з обласною бібліотекою для дітей можна зв'язатися телефоном чи через Інтернет, і вона надає книги. В інших бібліотеках є можливість отримати тексти окремих книг через програми", — розповідає Володимир Федорак.

Музеї області функціонують у закритому форматі.

"Персонал працює за своїм напрямом роботи — з експонатами, з обліковуванням чи готує майбутні виставки. Наші музеї й фондосховища — захищені. Є цілодобове відеоспостереження, охоронці", — каже начальник управління, культури та релігій.

Крім того, розповідає Володимир Федорак, актори театрів грають вистави на експериментальних майданчиках, обласна філармонія бере участь в окремих проєктах. Дистанційно працюють два коледжі культури — в Івано-Франківську та Калуші. Також при закладах культури функціонують різні волонтерські центри.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок