На Львівщині проводять рейди з пошуку паліїв сухої трави

На Львівщині проводять рейди з пошуку паліїв сухої трави

На Львівщині проводять рейди з пошуку паліїв сухої трави
Фото: ДСНС Тернопільщини

Від початку року на Львівщині трапилось 940 пожеж сухої трави. Щоб їм запобігти, в області проводять рейди з пошуку порушників. На них складатимуть адміністративні протоколи. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини.

Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, лише за минулу добу рятувальникам довелось гасити 88 пожеж сухої трави:

"Через паліїв сухостою вогонь знищив понад 12 гектарів території нашої області. Люди, не уподібнюйтесь до варварів! Тим, хто навіть в час війни не може втриматися від підпалювання трави, раджу дізнатися, які штрафи за це на вас чекають".

Для того, щоб зменшити кількість пожеж, в області розпочали роботу спеціальні рейдові групи. Так порушників виявили у Яворівському, Стрийському, Львівському та Червоноградському районах області. На 21 палія сухої трави склали адміністративні протоколи.

Рятувальники нагадують, спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонене. За це правопорушення передбачений штраф: для громадян — від 3060 до 6120 гривень та для посадовців — від 15 300 до 21 420 гривень.

Читайте також: На Львівщині у місті Кам'янка-Бузька пожежа у ратуші: що відомо

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок