У Великолепетиській громаді Херсонщини каратимуть порушників комендантської години

У Великолепетиській громаді Херсонщини каратимуть порушників комендантської години

У Великолепетиській громаді Херсонщини каратимуть порушників комендантської години
Фото: Find-way

Час комендантської години у Великолепетиській громаді Херсонської області - з 18:00 до 06:00. Порушників комендантської години каратимуть, автомобілі будуть вилучати.

Про це у своєму зверненні на власній сторінці у Facebook розповів голова Великолепетиської громади Максим Колокот.

"У громаді все тихо і спокійно. Якщо ми хочемо, щоб надалі так і залишалося, я закликаю вас дотримуватися правил військового часу. По-перше, це дотримання комендантської години. Із сьогоднішнього дня комендантську годину ми вводимо з 18.00 до 6.00. Це все робиться для вашої безпеки. Якщо хтось буде порушувати комендантську годину, буде покараний, автомобілі будуть вилучатися. Друге - я закликаю вас, не потрібно їздити на блокпости. Там нічого цікавого немає. Там є небезпека для вашого життя. Не треба туди їздити і не треба там нікого провокувати", - говорить Максим Колокот.

За словами голови Великолепетиської громади, його заступник доставив партію інсулінів і передав комунальній аптеці. Також він розповів, що відновив роботу ЦНАП.

"Щодо пенсвй питання дуже тяжке, але воно на контролі. Ми кожного дня спілкуємось із Укрпоштою, із пенсійним фондом, але питання з виплати пенсвй тим, хто отримував її на пошті, складне. Ми його вирішимо. Всі ваші кошти вам виплатять", - каже Максим Колокот.

Також він говорить, що всі структурні підрозділи працюють, на території громади є хліб, електроенергія.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України та розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 2 березня російські військові висунули вимоги жителям Херсона, а 3 березня російські військові захопили телевежу.
  • 16 березня Херсонська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом викрадення окупантами мера Скадовська на Херсонщині та за порушення законів та звичаїв війни.
  • 16 березня місцеві колаборанти у будівлі Херсонської облради провели незаконне зібрання створеного окупантами псевдооргану влади "Комитета спасения "За мир и порядок", - прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом надання іноземній державі допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, вчиненого в умовах воєнного стану.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок