У Любарській громаді на Житомирщині переселенцям навесні допоможуть засадити присадибні ділянки

У Любарській громаді на Житомирщині переселенцям навесні допоможуть засадити присадибні ділянки

У Любарській громаді на Житомирщині переселенцям навесні допоможуть засадити присадибні ділянки
Фото: Pexels/Lukas

Керівництво та жителі Любарської громади допоможуть переселенцям, котрі переїхали в їхню громаду, засадити навесні присадибні ділянки. Про це 17 березня в етері програми "Сьогодні.Головне" на каналі UA:Житомир розповіла заступниця Любарського селищного голови Жанна Кузьмишина.

За її словами, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну до Любарської громади переїхали близько шести тисяч тимчасових переселенців, які вирішили залишитися у громаді на час війни.

"Це ті, хто приїхав з регіонів, де зараз ідуть воєнні дії – є багато киян і людей зі східних областей, – каже Жанна Кузьмишина. – Чимало було тих, хто спочатку їхав транзитом. Але поступово ситуація трохи стабілізувалася. Разом з нашими сільськими старостатами ми створили базу житлових фондів. Нарахували близько 200 житлових будинків, куди можна було б заселити людей. В першу чергу, ми задіяли будинки зі зручностями – газифіковані, електрифіковані і з водопостачанням. Потім почали заселяти людей в уже не настільки комфортні будинки. У нас зараз дуже мало житлових будинків, тому ми почали готувати приміщення дитсадків, аби прийняти людей".

У Любарській громаді на Житомирщині переселенцям допоможуть засадити навесні присадибні ділянки
Заступниця Любарського селищного голови Жанна Кузьмишина. Фото: Facebook Жанни Кузьмишиної

Жанна Кузьмишина говорить, що у громаді домовилися допомогти переселенцям засадити присадибні ділянки.

"Мова йде не лише про фактичну допомогу, а й про забезпечення посадковим матеріалом. До війни нам здавалося, що в нас мало патріотизму, що в нас не так вихована молодь, але, коли прийшла війна, то люди виступили єдиним фронтом і діляться всім, що мають", – каже заступниця Любарського селищного голови.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок