Фракції ОПЗЖ в облраді й Кропивницькій міськраді саморозпустилися

Фракції ОПЗЖ в облраді й Кропивницькій міськраді саморозпустилися

Фракції ОПЗЖ в облраді й Кропивницькій міськраді саморозпустилися
Гречка

Фракція Кіровоградської регіональної організації політичної партії "Опозиційна платформа – за життя" припиняє свою діяльність в Кіровоградській обласній раді. Про це на своїй Facebook сторінці повідомив її голова Андрій Тесленко. З такою ж заявою депутати ОПЗЖ звернулись до Кропивницької міськради.

У зверненні до голови обласної ради Сергія Шульги депутати ОПЗЖ пропонують "всім фракціям припинити політичну діяльність на період дії воєнного стану, а наша фракція цей крок робить першою". Свою депутатську діяльність депутати хочуть продовжити як позафракційні.

В обласній раді були присутні 10 депутатів від цієї партії.

З такою ж заявою депутати від ОПЗЖ звернулась до Кропивницької міськради.

Причиною припинення роботи назвали введення воєнного стану в Україні 24 лютого, сказав колишній голова фракції у міськраді Олександр Корнюша: "Політичних питань, на мій погляд, немає абсолютно для того, щоб працювати в раді, сьогодні все вирішує військова адміністрація, тому на час дії указу ми припинили свою політичну діяльність. Працюємо, приймаємо переселенців, допомагаємо їм, кому залишатися, кому просуватися на захід, кому фінансово, родинам з дітьми, будинкам сімейного типу, людям похилого віку, задіяні в теробороні, патрулюванні міста, працюємо на перемогу і країну".

Докторка політичних наук Андріана Костенко сказала, партія "Опозиційна платформа - за життя" є третьою колоною кремля. "Вони, з одного боку фінансувалися Росією, фінансувалася їх політична діяльність. Вони проявляли не просто лояльність до цієї політичної сили, а фактично просували наративи нашого сьогоднішнього ворога. Така спроба перелаштуватися і спроба сховатися, змінивши бренд політичний. Це фактично є свідченням того, що "Опозиційна платформа - за життя" розуміє, що Росія програла цю війну. І вони намагаються таким чином уберегти себе. Не готові брати на себе політичну відповідальність, можливо, навіть юридичну відповідальність. Я взагалі не допускаю думку, що ця політична сила саме під цим брендом, під цим гаслом буде відновлена. Вони будуть намагатися ховатися під іншими політичними проєктами".

Що відомо

15 березня фракція партії "ОПЗЖ" у Житомирській міськраді оголосила про саморозпуск

16 березня про таке ж рішення оголосили депутати від ОПЗЖ Вінницької міськради та Херсонської

Лідери всеукраїнської партії ОПЗЖ є Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук та Сергій Льовочкін.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок