"Порядок у Херсоні - під контролем міської влади та відповідальних городян" - міський голова

"Порядок у Херсоні - під контролем міської влади та відповідальних городян" - міський голова

"Порядок у Херсоні - під контролем міської влади та відповідальних городян" - міський голова
Фото: Ігор Колихаєв/Facebook

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв розповів, що порядок у місті перебуває під контролем міської влади та відповідальних городян.

Про це йдеться на сайті Херсонської міської ради.

"Муніципальна варта» – наше комунальне підприємство, нечисленний склад якого очолює херсонець Ілля Чорнозуб. У перші дні окупації, коли стало зрозуміло, що місто за фактом охороняти нікому, на допомогу нашому КП ми скликали т.зв. “народну дружину”. До неї увійшли чоловіки, які бажають і готові на добровільних засадах патрулювати Херсон, захищаючи його від мародерів та пограбування. Поступово дружина трансформувалася у волонтерський патрульний рух, який логічно влився у існуюче та чинне КП "Муніципальна варта".

За словами міського голови, "народна дружина" налічує близько 1000 чоловік.

"Їхні функції та завдання визначаються просто: не дати знахабнілим особам обкрадати магазини, квартири, склади, а також інше міське та приватне майно. Ще раз наголошую: порядок у місті перебуває під контролем міської влади та відповідальних городян. Не рекомендую нікому порушувати порядок проявляти якісь активні дії під час комендантської години або, боронь Боже, націлюватися на злочини, користуючись сьогоднішнім важким становищем. У Херсоні діє військовий стан та посилилася відповідальність за аморальну позицію по відношенню до міста та його мешканців", - говорить Ігор Колихаєв.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України та розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 2 березня російські військові висунули вимоги жителям Херсона, а 3 березня російські військові захопили телевежу.
  • 16 березня Херсонська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом викрадення окупантами мера Скадовська на Херсонщині та за порушення законів та звичаїв війни.
  • 16 березня місцеві колаборанти у будівлі Херсонської облради провели незаконне зібрання створеного окупантами псевдооргану влади "Комитета спасения "За мир и порядок", - прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом надання іноземній державі допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, вчиненого в умовах воєнного стану.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок