Вакансій поменшало. Яку роботу пропонують на Кіровоградщині

Вакансій поменшало. Яку роботу пропонують на Кіровоградщині

Вакансій поменшало. Яку роботу пропонують на Кіровоградщині
Суспільне Кропивницький

За місяць у міськрайонному центрі зайнятості, що у Кропивницькому, втричі зменшилась кількість вакансій. У лютому пропонували шість сотень вакансій, 17 березня – 200. За три тижні зареєструвались 15 переселенців з регіонів, де ведуться бойові дії, розповіла заступниця директора центру Наталія Заїкина. Суспільне дізнавалось, які вакансії пропонують тим, хто шукає роботу.

У холі центру зайнятості працюють чотири реєстраторки. Поряд – стенди з вакансіями. У кожній, серед іншого, зазначені посада, досвід роботи, графік і зарплата. В центрі працюють 13 кар’єрних радниць, які пропонують відвідувачам вакансії.

На обліку у міськрайонному центрі зайнятості перебувають 1300 людей з Кропивницького та Кропивницького району. Це дані на 17 березня від – заступниці директора центру: "З 17 лютого кількість безробітних, які перебувають на обліку, зменшилась на 73 людини. Більшість влаштувалися на сільськогосподарські підприємства, значну частину мобілізували. П’ятеро з 15 зареєстрованих переселенців отримали статус безробітного".

Вакансій поменшало. Яку роботу пропонують у Кропивницькому та Кропивницькому районі
Суспільне Кропивницький

Введення воєнного стану не вплинуло на розмір виплат безробітним, затримок не було – сказала Наталія Заїкина. Нарахування допомоги по безробіттю здійснюється подекадно: "Якщо людина має більше десяти років страхового стажу, їй призначається 70% середньомісячної заробітної плати. Тим, хто має стаж роботи від шести до десяти років, максимальний відсоток складає 60%, від двох до шести років – 55%, до двох років – 50%. Ті, хто має менше шести страхових місяців, отримують мінімальну виплату – 1000 гривень.

За словами Наталії Заїкиної, у разі повітряної тривоги, працівники і відвідувачі ховаються на складах, які розташовані поряд з центром зайнятості.

Яких вакансій найбільше

Зі слів Наталії Заїкиної, підприємства обласного центру та Кропивницького району найбільше потребують швачок, електрогазозварників, токарів, кухарів, лікарів: "Охочі зареєструватися у центрі зайнятості можуть подати документи через додаток "Дія", записатися на прийом через електронну чергу або відвідавши центр зайнятості. Ми працюємо з 8:00 до 17:00".

Що відомо

  • У Кіровоградській області майже 13 тисяч безробітних, в обласному центрі зайнятості є майже 1300 вакансій, розповів Суспільному заступник директора Богдан Стоян. З початку 2022 року роботу знайшли понад дві тисячі людей.
  • На Кіровоградщині для пошуку роботи переселенці можуть звернутись до центрів зайнятості.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок