На Полтавщині можуть змінити комендантську годину та рішення щодо алкоголю

На Полтавщині можуть змінити комендантську годину та рішення щодо алкоголю

На Полтавщині можуть змінити комендантську годину та рішення щодо алкоголю

Це має обласний штаб розглянути під час засідання ввечері 18 березня. Про це під час відеоконференції повідомив керівник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

За його словами, на всій території Полтавщини можуть змінити час комендантської години. Перебувати на вулиці громадянам заборонять від 20:00 до 6:00. Тобто, на годину менше ніж було до цього.

Хочуть також змінити і графік роботи закладів у регіоні. Працювати вони зможуть на годину довше – від 7:00 до 19:00. Це стосується магазинів, аптек, автозаправних станцій, банків, а також інших закладів торгівлі та харчування.

Обласний штаб також має розглянути рішення щодо дозволу на продаж слабоалкогольних напоїв.

"З одного боку, у нас є ситуація, що деякі області, які з нами поруч почали реалізовувати. Наші люди (наприклад, у Кременчуку я знаю) їздили закуповувались. А з іншого боку, економіка повинна працювати, ситуація більш менш спокійна. Будемо з військовими та правоохоронцями бачити, які є ризики. Якщо ризиків великих не будемо, то ухвалимо рішення, щоб із завтрашнього дня (19 березня – ред.) працювало", - розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Що відомо:

  • Від 1 березня на Полтавщині у зв’язку із воєнним станом змінили час комендантської години, графік роботи закладів торгівлі, а ще – заборонили продаж алкоголю. Накази про це підписав начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
  • У Миргородському та Кременчуцькому районах Полтавщини вже зменшили час комендантської години.
На початок