На Дніпропетровщині збільшили потужності енергосистем для лікарень та військових частин

На Дніпропетровщині збільшили потужності енергосистем для лікарень та військових частин

На Дніпропетровщині збільшили потужності енергосистем для лікарень та військових частин
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині посилюють роботу енергосистем для забезпечення критичних об'єктів: військових частин, лікарень, сховищ, центрів прийому переселенців. Про це під час брифінгу повідомив керівник департаменту з диспетчерського управління ДТЕК Дніпровські електромережі Дмитро Черкашин.

За його словами, ДТЕК спільно з міськими громадами склав план оперативного відновлення електропостачання для усіх важливих об’єктів у разі настання бойових дій. Крім того, провели та посилили обладнання, що живить основні об’єкти критичної інфраструктури. Зокрема, створили додатковий обсяг потужностей для лікарень Дніпра та Новомосковська. Сумарна потужність склала більше 1,5 мегават.

“Наразі заживлено 15 сховищ, 10 центрів перебування переселенців у Дніпрі, Павлограді, Кривому Розі та Синельниковому. Додатково посилили обладнання, що постачає електроенергію до військових частин та інших стратегічних об'єктів”, – повідомив Дмитро Черкашин.

Він також зазначив, що після аварійного відключення ліній електропередач у Миколаївській області компанія ДТЕК Дніпровські електромережі допомогла підключити там декілька підстанцій. У компанії готові надавати допомогу суміжним областям і надалі.

За словами Дмитра Черкашина, наразі оплата за спожиту електроенергію складає 30% від фактичного. “Це створює труднощі. Ми не можемо закупити у повній мірі матеріали для відновлювальних робіт та заправляти автівки. Просимо за можливості сплачувати послуги за електроенергію, це також внесок наших громадян у перемогу”, – зазначив він.

Читайте також

- Уряд відшкодує комунальні витрати громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців

- Збирають речі й грають вистави. Фоторепортаж зі штабу волонтерів у Шевченківському районі Дніпра

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок