Уряд відшкодує комунальні витрати громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців

Уряд відшкодує комунальні витрати громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців

Уряд відшкодує комунальні витрати громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців
morshyn-rada.gov.ua

Громадам Дніпропетровщини, які прихистили переселенців, уряд відшкодує комунальні витрати. Про це повідомив голова облради Микола Лукашук на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що мова йде про компенсацію всіх витрат, пов’язаних з тепло-, газо-, енерго- й водопостачанням, водовідведенням, купівлею дров, пелетів та вугілля. Кошти можуть отримати громади, які дали безкоштовний прихисток переселенцям у будівлях та приміщеннях комунальної форми власності (у школах, садочках тощо).

Відшкодовувати будуть ті витрати, які надані з 1 березня 2022 року та виключно після оплати комунальних послуг за попередній період. На початку квітня громади матимуть змогу подавати свої заявки на відшкодування.

Щоб отримати компенсацію, треба надати до органів місцевого самоврядування належним чином завірені рахунки, які підтверджують оплату комунальних послуг. Надалі заявки спрямують до військової адміністрації, яка передасть Мінрегіону відповідні дані по громадах, а Мінрегіон буде готувати проєкт рішення Кабміну про виділення коштів. Далі необхідно зареєструватися як одержувач бюджетних коштів та відкрити рахунки в органах Державної казначейської служби України за місцем реєстрації юридичної особи.

Наразі, повідомив Микола Лукашук, на Дніпропетровщині перебувають більше 17 тисяч переселенців.

Читайте також

- Збирають речі й грають вистави. Фоторепортаж зі штабу волонтерів у Шевченківському районі Дніпра

- 24 коти та кішки. Зооволонерка з Дніпра евакуйовує своїх чотирилапих підопічних

- Дніпровські підприємці: у друкарні виготовляють каремати, а замість сумок шиють бронежилети

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок