Мешканців Львівщини закликають вчасно оплачувати комунальні послуги

Мешканців Львівщини закликають вчасно оплачувати комунальні послуги

Мешканців Львівщини закликають вчасно оплачувати комунальні послуги
Pixabay

На Львівщині об'єкти критичної інфраструктури працюють без перебоїв. Для того, щоб забезпечити їх роботу надалі, мешканців області просять вчасно та в повному обсязі оплачувати комунальні послуги. Про це під час брифінгу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За словами Максима Козицького, за три тижні війни на Львівщині не було значних перебоїв в роботі комунальних служб. Підприємства електро-, газо-, тепло- та водопостачання продовжують надавати послуги мешканцям.

"Для того, щоб об’єкти критичної інфраструктури працювали – прохання оплачувати комунальні послуги. Доволі важко забезпечити роботу водоканалів, ліній електропередач, газопроводів, якщо кошти на їх обслуговування не йдуть. Я розумію, що ми в часі війни. І розумію, що не кожен з нас має можливість це зробити. Але у Львівській області зарплати і пенсії платяться вчасно. Тому прохання у такий спосіб допомогти державі і війську. Якщо ми будемо платити за послуги, ми забезпечимо роботу критичної інфраструктури у військовий час", — каже начальник ЛОВА.

Також, щоб полегшити роботу комунальних служб та не перевантажувати міста відходами, мешканців просять правильно утилізувати сміття.

Що відомо

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок