"Ви дійсно думаєте, що члени ООН вірять у це?" Представництво Канади виправило лист від РФ

"Ви дійсно думаєте, що члени ООН вірять у це?" Представництво Канади виправило лист від РФ

Представництво Канади при ООН опублікувало лист від постпреда Росії із правками, які вони внесли до документа. Усі три сторінки "російського бачення" вторгнення в Україну канадські дипломати переписали червоною ручкою.

Про це у Twitter повідомило канадське представництво при ООН.

"Дякую російському представництву при ООН за ваш лист від 16 березня. Будь ласка, перегляньте запропоновані нами зміни нижче", – ідеться у повідомленні.

"Ми твердо переконані, що обов’язок міжнародного співтовариства, попри геополітичні розбіжності – докласти всіх зусиль для мінімізації гуманітарних наслідків для мирного населення в Україні", – написали росіяни у своєму листі.

Натомість – представники Канади в ООН перекреслили увесь текст і занотували поруч: "Російські війська бомбили густонаселені житлові райони та атакували медичний персонал, лікарні та інші медичні заклади. Чи можете ви це якось пояснити?".

У своєму листі Росія також стверджувала, що члени ООН обирають "пропагувати антиросійську лінію шляхом політизації гуманітарного питання". На що представники Канади в ООН написали: "ви дійсно думаєте, що члени ООН вірять у це?".

Що відомо

  • Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця порадив представникам Росії, зокрема міністру закордонних справ Лаврову, звернутися по “психіатричну допомогу”. Це сталося після того, як Лавров пояснив у Twitter, що вторгнення в Україну має на меті “зупинити війну, яка би могла розгорнутися на території України”.
  • 16 березня Міжнародний суд ООН в Гаазі зобов'язав Росію негайно призупинити воєнні дії в Україні. Таким чином суд ООН у Гаазі задовольнив вимогу України щодо зупинення військового вторгнення Росії в Україну. Водночас Росія відмовилася виконувати рішення Міжнародного суду ООН.

Читайте також

Зеленський до найманців РФ: Це буде найгірше рішення у вашому житті

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна Росії проти України. День двадцять третій. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Війна — усі останні новини
На початок