Що відомо про громадянина США, який загинув під час обстрілів у Чернігові

Що відомо про громадянина США, який загинув під час обстрілів у Чернігові

Що відомо про громадянина США, який загинув під час обстрілів у Чернігові
ФОТО: Джеймс Хілл

Серед загиблих від обстрілу 17 березня російськими військами мікрорайону у центрі Чернігова є громадянин США. Про це повідомив керівник поліції Чернігівської області Володимир Нідзельський. За інформацією американського видання Clicker Джеймс Уітні Хілл народився 27 червня 1954 року в штаті Міннесота, США, чоловіку було 67 років. На своїй сторінці у Facebook американець вказав рідним містом Львів, Україна.

Джеймс Хілл працював викладачем Університету соціально-гуманітарних наук (SWPS) у Варшаві, Польща, а також викладачем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, цю інформацію він вказав на своїй сторінці у Facebook.

Чоловік приїхав до Чернігова разом зі своєю дівчиною, про це він написав у своєму профілі у Facebook:

Зараз зі своєю дівчиною у Чернігові. Місто вже 2 тижні перебуває під атакою російських окупантів. Намагаюся жити кожною миттю та враховувати, як моя поведінка впливає на тих, хто мене оточує. Змінюватися, вчитись новому, пристосовуватися...”

15 березня на сторінці у Facebook  американець написав свій останній пост.

«Інтенсивне бомбардування! Досі живий. Обмежене харчування. У кімнаті дуже холодно. Іра в реанімації».

Що відомо про американця, який загинув у Чернігові через обстріли
Дівчина американця у лікарні. ФОТО: Джеймс Хілл

Раніше, 14 березня чоловік написав про спробу втечі з Чернігова.

«Ми могли б спробувати вирватись завтра, але мама Іри цього не хоче. Кожен день гинуть люди, намагаючись втекти. Але вночі тут падають бомби. Ризик у будь-якому випадку… Wi-Fi у мене лише кілька годин на день. У нас вистачить їжі всього на кілька днів», – написав Джеймс Хілл у Facebook.

Що відомо про американця, який загинув у Чернігові через обстріли
Що відомо про американця, який загинув у Чернігові через обстріли. ФОТО: Джеймс Хілл

Нагадаємо, 17 березня близько 10 ранку російські війська oбстріляли цивільних людей, які перебували на вулиці в мікрорайоні у центрі Чернігова. В пресслужбі поліції області повідомили – є загиблі і травмовані.Внаслідок обстрілу російською артилерією загинули четверо людей. Таку інформацію станом на 15:30 Суспільному повідомив керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина.

Чернігівець, який став очевидцем події, на умовах анонімності розповів Суспільному – під обстріл російських військ потрапили в тому числі люди, які стояли у черзі по воду.

Напередодні, 16 березня, російські війська обстріляли людей, які стояли у черзі за хлібом в одному зі спальних мікрорайонів Чернігова. Внаслідок артилерійського удару загинули 14 людей, десятки отримали травми.

Читайте також:

Атрошенко про гуманітарну кризу у Чернігові, смерті містян та збитки у десятки мільярдів гривень

На початок