Українські та білоруські ілюстратори створили NFT-колекцію Putin Huilo

Українські та білоруські ілюстратори створили NFT-колекцію Putin Huilo

Українські та білоруські ілюстратори створили NFT-колекцію Putin Huilo

Українські художники разом із групою незалежних білоруських ілюстраторів створили NFT-колекцію під назвою "Putin Huilo" з варіантами смерті Путіна. Колекція розміщена на NFT-платформі Open Sea.

18 карикатур, на яких група ентузіастів зобразила варіанти трагічного розвитку подій для російського диктатора, якщо він не виведе війська з України. "Це втілення всього, що українці бажають диктатору", – зазначають автори.

Проєкт благодійний. Вартість однієї карикатури становить від $25 до $1000. Тираж 10 000 копій, загальною вартістю $1,5 мільйона.

"Що чекає диктатора? Ми пропонуємо вам зробити вибір. Ця колекція NFT була створена для пожертвувань та підтримки України та її народу. Усі кошти будуть спрямовані на допомогу українській армії, підтримку поранених та гуманітарну допомогу жертвам цієї кривавої війни", – пишуть ілюстратори на сторінці проєкту.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура