GSC Game World не продаватиме S.T.A.L.K.E.R. 2 на території Росії

GSC Game World не продаватиме S.T.A.L.K.E.R. 2 на території Росії

GSC Game World не продаватиме S.T.A.L.K.E.R. 2 на території Росії

Компанія GSC Game World, розробники відеогри "S.T.A.L.K.E.R. 2", дія якої розгортається на території Зони відчуження Чорнобильської АЕС, оголосили, що у зв'язку з війною на території України відмовляються від продажу майбутньої гри в Росії.

Як повідомляють розробники, фізичні видання "S.T.A.L.K.E.R. 2" не надійдуть до магазинів РФ, вже оформлені замовлення недійсні. Гру також знімуть із продажу у всіх цифрових магазинах російського регіону – після релізу вона там не з'явиться. Отримають гру тільки ті користувачі з Росії, хто вже замовив видання у "цифрі".

Покупцям фізичних видань у роздріб потрібно звернутися до розповсюджувача, щоб їм повернули гроші. Співробітники GSC зазначили, що всі, хто купив шутер у "цифрі", також мають право оформити повернення.

Розробники наголосили, що сторінка компанії у соцмережі "ВКонтакте" більше не буде оновлюватися, а всі новини про неї та її ігри публікуватимуть в інших соціальних мережах, а також на офіційному сайті.

Крім того, розробники з української студії змінили назву "S.T.A.L.K.E.R. 2" на майданчику Steam – з "Heart of Chernobyl" на "Heart of Chornobyl". Влітку 2021 року деякі українські гравці скаржилися на російськомовну транслітерацію у назві гри – тепер їхні прохання задоволені.

Нагадуємо також, що 8 березня GSC Game World заборонила росіянам купувати свої ігри в Steam та призупинила розробку S.T.A.L.K.E.R. 2. Наразі виробництво гри повністю призупинено на невизначений термін.

"Крізь смерть та біль, війну, страх та нелюдську жорстокість Україна пройде та вистоїть. Вона робила це завжди та зробить це знов!", – пишуть розробники на своєму сайті.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl є шутером від першої особи у відкритому світі з елементами survival horror та рольової гри. Дія гри відбувається в постапокаліптичній зоні відчуження Чорнобильської АЕС, де — крім аварії у 1986 році — у 2006 році сталася друга катастрофа, внаслідок якої фізичні, хімічні та біологічні процеси на цій території змінилися, з'явилося безліч аномалій, артефактів та істот.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура