В Ізюмі на Харківщині російські військові обстріляли мікроавтобус

В Ізюмі на Харківщині російські військові обстріляли мікроавтобус

В Ізюмі на Харківщині російські військові обстріляли мікроавтобус
Околиці Ізюма, Харківщина. 14 березня 2022 року. Фото: facebook.com/max.strel.9

14 березня в Ізюмі російські військові обстріляли мікроавтобус, внаслідок чого він загорівся. Інформації про жертв та постраждалих внаслідок обстрілу та пожежі поки немає.

Про це у Facebook повідомив начальник відділу міськради Ізюма Максим Стрельник.

"Російські окупанти обстріляли приватний мікроавтобус. Доля пасажирів автомобіля, на жаль, невідома", — написав Стрельник.

За його словами, бої за Ізюм тривають, доставити гуманітарну допомогу в місто не вдалося.

"Поки триває операція по ліквідації російських диверсантів, наша армія не пропускає цивільних в місто. Тому, на жаль, ми знову не змогли потрапити в Ізюм з гуманітарною допомогою і не змогли евакуювати ізюмчан", — повідомив Максим Стрельник.

Що відомо

  • Останніми днями Ізюм піддається масованим обстрілам російської армії. В Офісі президента повідомили, що українська армія відбиває атаки у напрямку Ізюма. В умовах бойових дій до Ізюма та низки інших населених пунктів області неможливо направити гуманітарний вантаж, повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.
  • Центральна міська лікарня Ізюма зруйнована після ударів російської авіації.
  • 9 березня мав відкритися гуманітарний коридор з Ізюма до Лозової, проте через обстріли вдалося евакуювати близько 250 людей до Слов'янська.
  • 10 березня з Ізюма до Лозової вдалося евакуювати близько 1600 людей. Попри узгодження українською стороною "зеленого коридору" з РФ маршрут для евакуації жителів Ізюма постійно обстрілювався з усіх видів озброєння.
  • 12 березня в Ізюм привезли гуманітарну допомогу, завезти її до північної частини міста, яке тимчасово контролюють військові РФ, не вдалося.

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок