Евакуація з Ізюма на Харківщині: близько 250 людей вивезли до Слов'янська

Евакуація з Ізюма на Харківщині: близько 250 людей вивезли до Слов'янська

Доповнено
Евакуація з Ізюма на Харківщині: близько 250 людей вивезли до Слов'янська
facebook.com/max.strel.9

З Ізюма, зруйнованого російськими військами, вдалося вивезти лише частину тих людей, яких планували евакуювати: коридор до Лозової відкрити 9 березня так і не змогли через обстріли, тому 250 людей відвезли до Слов'янська.

Про це Суспільному розповів заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.

"Евакуація зірвана. Було переміщено приблизно 250 людей. Зараз ми вже перебуваємо з ними у Слов'янську", — розказав Мацокін.

За словами віцемера, людей вивозили з південної частини Ізюму, яка контролюється українськими військовими. Доступу до північної частини міста, яка зайнята російськими військами, нині немає. Ізюм розділений на дві частини річкою Сіверський Донець.

"Зеленим коридором" для евакуації у напрямку Лозової скористатися не вдалося, каже Мацокін: "Не поїхали, і автобуси ці залучені не були, тому що сьогодні обстрілювали з потрійною потужністю від усього, що було раніше".

За словами Мацокіна, міськрада і далі готова евакуйовувати ізюмчан, якщо буде така можливість.

Доповнено 18:25. За словами голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, з Ізюма виїхали лише шість автобусів, евакуації потребують понад 5 тис. людей.

"Не потрапив до міста гуманітарний конвой із продуктами, водою, теплим одягом та іншим найнеобхіднішим. Місто практично знищене. Відсутня електрика, газ, тепло, вода. В Ізюмі не працює мобільний зв'язок, інтернет, радіо/ТБ. Всі перебувають в укриттях. Місцева влада їздила по сховищах, аби сповістити людей про евакуацію", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Останніми днями Ізюм піддається масованим обстрілам російської армії. В Офісі президента повідомили, що українська армія відбиває атаки у напрямку Ізюма. В умовах бойових дій до Ізюма та низки інших населених пунктів області неможливо направити гуманітарний вантаж, повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.
  • Центральна міська лікарня Ізюма зруйнована після ударів російської авіації.
  • 9 березня мав відкритися гуманітарний коридор з Ізюма до Лозової.

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок