Лікарня працює, школи на дистанційці, вода є - голова Голої Пристані про ситуацію у громаді

Лікарня працює, школи на дистанційці, вода є - голова Голої Пристані про ситуацію у громаді

Лікарня працює, школи на дистанційці, вода є - голова Голої Пристані про ситуацію у громаді
Фото: Голопристанські мазанки

На території Голої Пристані на Херсонщині лікарня працює стабільно, опалення подають, ліки першої необхідності завезли. З 14 березня школи громади на дистанційному навчанні.

Про це розповів у своєму зверненні Голопристанський міський голова Олександр Бабич.

"За попередню добу патрулювання відбувалося стабільно у всіх населених пунктах. Суттєвих порушень комендантської години наразі немає. Люди свідомі. Вдячний я і громада патрульним, вони роблять свою справу чесно і благородно. Лікарня працює стабільно, опалення в лікарню подаємо, ліки першої необхідності були завезені. Є проблема з постачанням ліків в аптеку через те, що, на жаль, нема комунікацій у нас. Загальноукраїнська влада зараз розв'язує це питання, сподіваюсь, у найстисліші терміни буде вирішено", - каже Олександр Бабич.

За словами чиновника, комунальні підприємства працюють у стабільному штатному режимі - машини вивозять сміття, опалення і вода подаються. Також Олександр Бабич розповів, що школи з 14 березня працюють дистанційно.

"Будь ласка, підіймайте з ліжок своїх дітей, щоб вони згадали, що є учнями, хай виходять на організований вчителями зв'язок. Нам потрібні розумні люди, які будуть розбудовувати країну. Це - наші діти, звичайно, під нашим наглядом", - каже Бабич.

Також Голопристанський міський голова поінформував, що кооператив "Таврія" наразі освітлення, цю проблему будуть вирішувати.

"Зранку займаюся тим, щоб зкомунікувати Обленерго, аби вони дали команду і виїхала ремонтна бригада. Поки питання не вирішено, але ви знаєте мою наполегливість, працюємо. Бо там уже люди понад 10 днів без електроенергії", - розповів Олександр Бабич.

Що відомо:

  • 24 лютого війська РФ перетнули кордон України та розпочали масштабне вторгнення. На Херсонщині кілька днів йшли бої. 1 березня війська окупантів зайшли в Херсон.
  • 2 березня російські військові висунули вимоги жителям Херсона, а 3 березня російські військові захопили телевежу.
  • 5 березня жителі Херсона вийшли на мирну акцію протесту, щоб показати окупантам Херсон - це Україна. Наступного дня до них доєдналися інші міста, селища, села Херсонської області і з кожним днем їх стає більше. Люди виходять на мирні акції щодня.

Читайте також

  • "Є майбутнє – з початку воєнних дій на території Чаплинської ТГ народились 4 дитини", - голова ТГ
  • На Херсонщині у Білозерці озброєні окупанти розігнали мирний мітинг

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок