Від початку війни в Україні загинуло близько 1300 військових – Зеленський

Від початку війни в Україні загинуло близько 1300 військових – Зеленський

Важливо
Від початку війни в Україні загинуло близько 1300 військових – Зеленський
Володимир Зеленський. Фото: Facebook

Про це Володимир Зеленський заявив під час спілкування з іноземними журналістами. Президент зазначив, що втрати українських ЗСУ співвідносяться з втратами РФ "один до десяти".

"Ми не радіємо від того, що у нас загинуло військових десь 1300 сьогодні людей. А в Росії більше ніж 12 тисяч. Один до 10. Я не радію, що у них 12 тисяч загинуло. Я не радію. Це не моє бачення світу в цілому. Тому у них є батьки, їх відправили. Більшість з них в цілому не знають куди вони приїхали. Їм надули в голову своєю інформаційною політикою що ми тут хто, які ми нацисти", — зазначив президент.

Він додав, що попри легенди про "нацистів" в Україні, в реальному житті, як нацисти поводяться військові РФ.

"Вони зрозуміли що вони нацисти. Вони поводяться як нацисти. Чому така кількість полонених? Тому що вони прийшли вбивати нас. і потім побачили, по перше, що вони слабкі, ми не здамося, ми на своїй землі. А по друге вони зрозуміли, деякі з них зрозуміли, побачили що вони поводять себе як нацисти", — сказав президент.

Що відомо

  • Зеленський заявив, що у НАТО немає узгодженої позиції щодо допомоги Україні та сміливості об'єднатися заради цього.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що помітив позитивні зрушення у мирному переговорному процесі з Росією. "Наші дипломати працюють і обговорюють деякі деталі адженди, яка має бути між нами і РФ. Я б хотів, щоб це сталося. І якби це був реально на практиці, а не на словах процес врегулювання, процес миру. Я радий вже сигналу з боку РФ. За останні 2 роки я не чув, що може бути діалог. Жодного разу цього не чув", – заявив глава держави.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну. День сімнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок