"Я вам карту приніс". Лукашенко заявив, що Україна "готувала напад на Білорусь та Росію"

"Я вам карту приніс". Лукашенко заявив, що Україна "готувала напад на Білорусь та Росію"

"Я вам карту приніс". Лукашенко заявив, що Україна "готувала напад на Білорусь та Росію"
. Getty Images

Олександр Лукашенко під час переговорів з Володимиром Путіним 11 березня заявив, що Україна нібито планувала атакувати війська Білорусі та Росії, які знаходились на навчаннях. Водночас президент РФ заявив, що переговори з Україною просунулись. Він приніс Путіну карту, куди нібито могли вдарити ЗСУ, якби не "превентивні удари" — повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

Про це йдеться на сайті невизнаного низкою країни президента Республіки Білорусь.

"Ми не нападали на них. Не ми! Збройні сили України почали превентивно стріляти, коли ми ще два дні були у вас вдома. І я зараз вам покажу, де готувався напад на Білорусь. І якби за шість годин до операції не було превентивного удару по позиціях (4 позиції, я вам зараз покажу — я приніс карту), вони б атакували наші війська — Білорусь і Росію, які були на навчаннях", — сказав Лукашенко.

Володимир Путін під час зустрічі сказав, що поінформує білоруського президента про ситуацію на українському напрямку, і перш за все про те, як йдуть переговори, які "проводяться практично щодня".

"Там є деякі позитивні зрушення", — сказав Путін.

Війна — усі останні новини

Що відомо

  • Президент РФ Володимир Путін схвалив пропозицію міністра оборони Росії Сергія Шойгу передати самопроголошеним "ЛНР" і "ДНР" системи протиповітряної оборони та спрямувати туди "добровольців" з країн Близького Сходу.
  • Рада Європейського Союзу затвердила нові секторальні санкції проти РФ та Білорусі за збройну агресію проти України. Зокрема обмежується доступ до SWIFT трьох білоруських банків та забороняється ввезення євро до Білорусі.
  • Нелегітимний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що доручив білоруським фахівцям відновити енергопостачання Чорнобильської АЕС.

Читайте також

Війна Росії проти України. День шістнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

На початок