94 скрипалі з усього світу зіграли разом у підтримку України

94 скрипалі з усього світу зіграли разом у підтримку України

94 скрипалі з усього світу зіграли разом у підтримку України

За ініціативи лондонської скрипальки Керенці Пікок (Kerenza Peacock) 94 музиканти з 29-ти країн виконали українську народну пісню “Вербова Дощечка”.

Разом із дев'ятьма українськими скрипалями зіграли музиканти з Лондонського симфонічного оркестру, Токійського симфонічного оркестру, Філармонії Осло, Голлівудських студій та кращі скрипалі з усього світу, включаючи Ірландію, Нідерланди, Польщу, Південну Корею, Південну Африку, Молдову, Данію, Індію та вся скрипкова секція Мюнхенського камерного оркестру.

“Я потоваришувала з деякими молодими скрипалями в Україні через Instagram і з'ясувала, що деякі з них перебувають у підвальних укриттях, але зі своїми скрипками. Тому я попросила колег зі всього світу акомпанувати їм у гармонії. І мені надіслали відео від 94 скрипалів із 29 країн. За 48 годин!! Дивовижна співпраця у створенні міжнародного хору скрипалів у підтримку України. Українському скрипалеві Іллі Бондаренку довелося знімати відео між вибухами, тому що він не міг чути свою гру”, – каже скрипалька Керенца Пікок.

Читайте також

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад