На Дніпропетровщині продовжують вакцинацію дітей

На Дніпропетровщині продовжують вакцинацію дітей

На Дніпропетровщині продовжують вакцинацію дітей
Фото: Дніпро.Головне

На Дніпропетровщині усі заклади первинної медико-санітарної допомоги працюють у звичайному режимі і продовжують проводити вакцинацію дітей, сімейні лікарі комунікують з батьками. Про це повідомила під час брифінгу 10 березня начальниця відділу департаменту охорони здоров'я ДніпроОВА Наталія Шмалько.

За її словами, щомісячно повинні вакцинувати 7-8% дітей, за два місяці цей показник – 11%.

"Щодо забезпеченості – у повному обсязі вакцини від дифтерії, правця, кашлюка. У недостатній кількості інактивована поліовірусна та оральна поліовірусна вакцина, також вакцина противірусна гепатиту В, і буде закінчуватися вакцина БЦЖ проти туберкульозу», - сказала Наталія Шмалько.

Посадовиця говорить: враховуючи те, що з лютого проводилася кампанія вакцинації від поліомієліту, встигли зробити щеплення запланованій кількості дітей.

Наталія Шмалько додає: ті вакцини, які закінчаться і не буде можливості їх перерозподілити, нічого страшного не станеться, це профілактичні щеплення. Дитина отримає їх поза календарем, як тільки вакцина буде наявна в області.

Інформація про кожну дитину вноситься в карту щеплень.

Якщо БЦЖ не отримано в пологовому – може отримати впродовж двох місяців.

Якщо родина переселенців перебуватиме на території області – можна звернутися до закладу первинної медико-санітарної допомоги, укласти декларацію з лікарем і отримати усю необхідну допомогу.

Пункти вакцинації від коронавірусу працюють, немає тільки виїзних мобільних бригад.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок