Зібрали мільйон гривень за два тижні. Як працюють одеські волонтери та звідки беруть допомогу

Зібрали мільйон гривень за два тижні. Як працюють одеські волонтери та звідки беруть допомогу

Зібрали мільйон гривень за два тижні. Як працюють одеські волонтери та звідки беруть допомогу
pexels

За два тижні одеські волонтери зібрали 900 тисяч гривень допомоги від людей. Її розподілять для потреб військових та цивільних. У своєму штабі вони щодня збирають нові речі, інвентаризують їх та організують виїзди у штаби тероборони й лікарні. Про це повідомив кореспондент Суспільного, який відвідав штаб.

Також 10 березня волонтери отримали 60 пакунків з ліками та теплими речами. Цю партію, одну із перших, допомоги привезли з Німеччини. У ній – предмети широкого вжитку. Загалом закупки проводять на території України, розповіла волонтерка Ольга Домбровська.

"З Німеччини надіслали нам. Це ліки, теплі речі, антисептики, харчі, а також засоби гігієни, спальники, ковдри. У нас були проблеми з проходженням митниці, на жаль, все пройшло не так, як хотілося б, але зараз ми чекаємо більшу частину цього вантажу".

Одеські волонтери за два тижні зібрали майже мільйон гривень
Коробки з допомогою із Німеччини. Суспільне Одеса

Окремо в центрі лежать маскувальні сітки. Їх передають для Збройних сил України: на місця дислокації ППО на Одещині та до Миколаєва. Цей процес складний, розповів волонтер Кирило Димов:

"Зараз складно, в цілому, будь-куди їхати, але можна знайти варіанти розв'язання цієї проблеми тому що, крім цього, ми відправляємо ще деяку амуніцію нашим друзям, нашим військовим, тому що ми знаємо, що зараз там активні бойові дії в Миколаївській області й це дуже нагальна проблема; що в них немає багатьох ресурсів і ми маємо їх забезпечувати".

Отримав ліки для свого штабу боєць територіальної оборони за позивним "Анубіс". Розповів, що допомога волонтерів його надихає.

"Це моя країна і коли я тільки почув, що я можу цій країні допомогти саме так, то я вирішив відразу ж не втрачати моменту та пильності так скажемо, я відразу ж записався в територіальну оборону. Це нас надихає, у нас більше прагнення до перемоги, тобто ми йдемо більше вперед і розуміємо, що ми єдина нація".

Контактний номер волонтерів – 099 373 4126. За ним можна дізнатися, як надати допомогу.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок