На Луганщині снарядами знищують підстанції та електромережі

На Луганщині снарядами знищують підстанції та електромережі

На Луганщині снарядами знищують підстанції та електромережі

Станом на 16:00 10 березня 2022 року ситуація з електропостачанням у Луганській області не стабільна та залишається дуже напруженою, повідомляє "Луганське енергетичне об'єднання".

"Ведуться найменші відновлювальні роботи, виключно там, де не рвуться снаряди. Найбільше пошкоджень після обстрілів на цей час у Рубіжному, Сєвєродонецьку, Лисичанську. Зараз доступу для робіт аварійно-відновлювальних бригад немає. На Попаснянщині намагаємося зробити все, що від нас залежить, проте все може змінитися щосекунди. Снарядами знищують підстанції, в результаті обстрілів "кромсають" проводи й опори, що відновленню не підлягають. Потрібна повна реконструкція з "нуля", — говориться у публікації енергетичної компанії.

Наразі, знеструмлено 27 населених пунктів повністю, 11 частково. 115 461 споживачів, які перебувають без електроенергії, відключено 746 ТП.

Пошкоджено 16 ПЛ (повітряних ліній) 110 кВ, 8 ПС (підстанцій)-110 кВ, 31 ПЛ-35 кВ, 21 ПС-35 кВ, 93 ПЛ-6/10 кВ.

Багато міст та селищ Луганської області знаходяться повністю без електроенергії.

"Шукаємо матеріали для відновлення енергопостачання. Лінії електропередачі шматують снарядами на куски. Але намагаємося відновити лінії власними силами", — пишуть у стрічці компанії.

Також запевняють, що запланованих знеструмлень не буде.Ніяких обмежень електропостачання не планується.

Що відомо

  • Російські окупаційні війська продовжують спроби захопити Рубіжне, Лисичанськ та Сєвєродонецьк, але українські військові тримають оборону.
  • У Луганській області 9 березня російські війська продовжили обстрілювати цивільних та інфраструктуру
  • Російські окупанти 8 березня почали масово обстрілювати мирні міста Луганської області — Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок