Кропивницький: медична допомога в умовах воєнного стану

Кропивницький: медична допомога в умовах воєнного стану

Кропивницький: медична допомога в умовах воєнного стану
Суспільне Кропивницький

Усі лікарні та поліклініки Кропивницького працюють у штатному режимі. Про це Суспільному розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Оксана Макарук. З її слів, усі заклади мають сховища та укриття, готові прийняти як персонал, так і пацієнтів.

Сімейні лікарі, педіатри, вузькопрофільні спеціалісти, стоматполіклініки працюють з 8:00 до 17:00, за графіком – сказала Оксана Макарук: "Усі на робочих місцях, масових звільнень чи відтоку медпрацівників немає".

Стаціонарну допомогу, за словами начальниці управління, надають цілодобово, зупинена лише планова госпіталізація: "Ліжковий фонд – 920 ліжок, 340 з яких зайняті (дані на 10 березня – ред.). Усі лікарні та поліклініки мають укриття чи сховища, готові приймати як працівників, так і пацієнтів".

Резерв ліків та харчів

У лікарнях міста створили резерв ліків, витратних матеріалів та харчів: "Була проблема із забезпеченням витратними матеріалами відділення гемодіалізу, її вирішили – на місяць відділення забезпечене усім необхідним. Щодо продуктів – лікарні мають двомісячний запас".

Оксана Макарук сказала, що стаціонарні відділення забезпечені резервними джерелами живлення.

Інсулін

Критичних проблем немає, наявність інсуліну в аптеках моніторять щодня – сказала начальниця управління охорони здоров’я: "Інсуліни є в аптеці "Ліки Кіровогрдщини" на вулиці Набережна, мережа "Кіровоградфармація" реалізує їх, відповідно до контрактів з Національною службою здоров’я".

Що відомо

П'ятнадцятий день російсько-української війни. Новини Кіровоградської області 10 березня.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок