Француз Кантен Фійон-Майє - переможець спринту етапу Кубка світу в Отепяя: результат гонки AP

Француз виграв уже третю гонку підряд на рівні Кубка світу.

В естонському Отепяя стартував передостанній етап Кубка світу з біатлону в сезоні 2021/2022. Першою гонкою в змагальній програмі став чоловічий спринт.

При цьому через початок повномасштабного вторгнення Росії до України жоден український спортсмен не був представлений в спринтерській гонці. Старти в Отепяя так само пропустять російські і білоруські спортсмени через санкції від IBU.

Загалом у чоловічому спринті взяли участь 86 спортсменів. Жоден представник топ-6 спринту не допустив хиб під час стрільби. Таким чином найліпшого визначали лише за швидкістю проходження дистанції.

Найвправнішим у цій гонці виявився лідер загального заліку Кубка світу - француз Кантен Фійон-Майє. Він подолав дистанцію за 22 хвилини та 27 секунд. Для нього ця перемога стала вже третьою поспіль на рівні Кубка світу - раніше Фійон-Майє переміг у персьюті та в спринті на змаганнях у фінському Контіолагті.

Водночас норвежцю Штурлі Легрейду не вистачило семи секунд, аби так само поборотись за "золото" спринту в Отепяя. Трійку лідерів, своєю чергою, замкнув німець Бенедікт Долль. Його відставання від лідера склало близько 11-ти секунд.