Україна отримала 1,4 млрд доларів екстреної допомоги від МВФ

Україна отримала 1,4 млрд доларів екстреної допомоги від МВФ

Україна отримала 1,4 млрд доларів екстреної допомоги від МВФ
. in.gr

Міжнародний валютний фонд сьогодні 10 березня перерахував Україні 1,4 млрд дол. США в еквіваленті за програмою екстреної підтримки Rapid Financing Instrument.

Про це повідомив голова Національного банку України Кирило Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

"Кошти за цією програмою допоможуть профінансувати першочергові витрати державного бюджету та підтримати платіжний баланс України", - зазначив голова НБУ.

Він додав, що остаточне рішення щодо використання коштів Україною ухвалюватиме Міністерство фінансів як фінансовий агент України у відносинах із Фондом.

Що відомо

  • Палата представників США схвалила виділення для України 13,6 мільярда доларів термінової допомоги. Гроші передбачені на воєнну, економічну та гуманітарну допомогу.
  • Китай надасть Україні гуманітарну допомогу на майже 800 мільйонів доларів.
  • Велика Британія надасть Україні 100 мільйонів доларів через Світовий банк, щоб підтримати основні державні функції та пом'якшити фінансовий тиск, спричинений вторгненням Росії.

Читайте також

Війна Росії проти України. День п'ятнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок