Червоний Хрест у Дніпрі: допомога, гарячі обіди та пошук зниклих безвісти

Червоний Хрест у Дніпрі: допомога, гарячі обіди та пошук зниклих безвісти

Червоний Хрест у Дніпрі: допомога, гарячі обіди та пошук зниклих безвісти
Facebook

У Дніпрі та великх містах Дніпропетровщини працюють центри товариства Червоного Хреста, де надають допомогу людям, постраждалим внаслідок російської агресії. Про це під час брифінгу 10 березня повідомила керівниця обласної організації Товариства Червоного Хреста України Людмила Лашко.

За її словами, у Дніпрі центри Червоного Хреста працюють за адресами: на Правому березі - вул. Робоча, 73, на Лівому - вулиця Роторна, 23а. Там можна отримати речі першої необхідності, продуктові набори та ліки. У центрі на вулиці Робочій годують гарячими обідами.

"З перших днів війни ми направляли гуманітарні вантажі до Харкова і Маріуполя. Зараз ми надаємо допомогу незахищеним верствам населення, які до нас евакуювались та які ще будуть евакуюватися. Всі наші резерви та запаси ми використовуємо, організовали пункти збору гуманітарної допомоги", - розповіла Людмила Лашко.

Приорітетним напрямком допомоги є збір ліків, які передають до лікарень та військовий шпиталь Дніпра. На жаль, через постійні обстріли нема можливості доставити гуманітарну допомогу до "гарячих" точок.

В області діє загін швидкого реагування, який знаходиться у повній готовності. Спочатку наші волонтери допомагали на залізничному вокзалі, нині загін, перед тим, як їхати у Маріуполь, навчає населення навикам надання першої допомоги.

Центри організації Червоного Хреста працюють також у Нікополі, Кам`янському, Павлограді, Кривому Розі.

Людмила Лашко також зазначила, що є псевдоволонтери Червоного Хреста та люди, які використовують емблему організації у власних корисних цілях. Про такі випадки прость повідомляти.

Усі, хто хоче допомогти чи сам потребує допомоги, можуть звертатися за телефоном: +38 067 829 00 79.

Служба розшуку Червоного Хреста України приймає звернення від тих, хто розшукує своїх близьких, за телефонами: 066 250 99 57, 096 304 43 75. Та на електронну пошту: [email protected].

Читайте також

- Світломаскування мають дотримуватися і на житлових масивах — голова Дніпропетровської облради

- Дніпропетровщина: 20 підприємств харчової галузі вирішили не підвищувати ціни на продукцію

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок