Кулеба: Росія прив'язує припинення вогню до виконання вимог Путіна

Кулеба: Росія прив'язує припинення вогню до виконання вимог Путіна

Кулеба: Росія прив'язує припинення вогню до виконання вимог Путіна
Фото: Getty Images

Міністр МЗС України Кулеба заявив, що Росія прив'язує припинення вогню до виконання вимог Путіна. Україна на це не погоджується, тож шукає дипломатичні рішення. Поки їх немає.

Про це Кулеба сказав на брифінгу за підсумками зустрічі з міністром МЗС Росії Лавровим.

"Ми не можемо зупинити війну, якщо у країни, яка здійснила напад немає бажання цього робити. Сьогодні я почув, що припинення вогню прив'язане до вимог, висунутими російським президентом Україні. Я хочу підкреслити, що Україна не здалась, не здається і не здасться. Поки немає дипломатичних рішень, ми будемо самовіддано, жертвуючи собою, захищати наших людей від російської агресії", — заявив Кулеба після перемовин з Лавровим.

Дипломат сказав, що приїхав на перемовини з двома цілями: організувати гуманітарний коридор з Маріуполя і домовитися про 24 годинне перемир'я для вирішення усіх нагальних потреб людей.

Раніше президент Росії Володимир Путін висунув Україні низку вимог. Серед них: відмова від вступу до НАТО, визнання окупованого Криму російським, нейтральний статус України та демілітаризація.

Що відомо

  • В Анталії відбулись перемовини міністра закордонних справ України Кулеби з очільником російського МЗС Лавровим за посередництва Туреччини. Це перша зустріч на урядовому рівні від початку повномасштабної війни Росії проти України.

Читайте також

Війна Росії проти України. День п'ятнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок