На Кіровоградщині оптимізовують роботу блокпостів

На Кіровоградщині оптимізовують роботу блокпостів

На Кіровоградщині оптимізовують роботу блокпостів
Фото: Кропивницька міська рада

В умовах воєнного стану на території Кіровоградської області оптимізовують роботу блокпостів. Про це розповіла речниця поліції області Віталіна Бевзенко.

З її слів, на блокпостах чергуватимуть поліцейські. Вони зупинятимуть та перевірятимуть машини. Тероборона продовжуватиме патрулювання, щоб забезпечити безпеку та порядок, виявлятиме підозрілих людей на території регіону.

"Блокпости мають працювати", – сказав Суспільному міський голова Новоукраїнки Олександр Корінний.

"Блокпости, особливо у селах, єднають людей. Їх робота не фінансується з бюджету. Жінки сьогодні теж об'єдналися у приміщеннях дитсадків, шкіл, клубів. Вони плетуть сітки та шиють балаклави для чоловіків, які на постах. У селах через роботу блокпостів заторів немає. Вони є на великих трасах, де люди їдуть у напрямку Умані чи Вінниці. Є на головних магісталях, де їдуть вантажівки, везуть гуманітарну допомогу, перевозять переселенців – там має бути блокпост, який не заважає руху. Там має чергувати поліція, військові. А тероборона допомагати. У селах пости треба впорядкувати, щоб там працювали люди, а поліція слідкувала за порядком. Якщо блокпости прибрати, у людей буде паніка".

Зі слів Олександра Корінного, в Новоукраїнській громаді блокпости працюватимуть.

Голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович сказав, що роботою блокпостів керують військові і поліцейські. Інформація про повну ліквідацію блокпостів – це фейк.

З міркувань безпеки, в умовах воєнного стану, більше інформації про роботу блокпостів Суспільне не надає.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок