У боях за Україну загинули троє бійців з Кіровоградщини

У боях за Україну загинули троє бійців з Кіровоградщини

У боях за Україну загинули троє бійців з Кіровоградщини
Фото: radiosvoboda.org

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинули троє бійців з Кіровоградщини: Сергій Подурець з Бобринця, Олексій Коцюрба з села Степове Кропивницького району та Микола Канайкін з Голованівська.

Сергій Подурець народився у селі Червонопілля Кетрисанівської громади Кропивницького району. Проживав у місті Бобринець. 2 березня отримав осколкове поранення. 9 березня у Бобринці попрощалися із захисником України. Прийшли друзі, рідні, сусіди, військові. У нього залишились дві доньки. Про це Суспільному розповів голова Бобринецької громади Леонід Кравченко.

Олексій Коцюрба проживав у селі Степове Первозванівської громади. Сержант загинув 5 березня в селі Воронове Сєвєродонецького району Луганської області. У нього залишилися мати та 13-річна донька. Про це написала голова громади Прасковія Мудрак на фейсбук-сторінці громади.

Микола Канайкін народився у селі Перегонівка Голованівського району, потім із дружиною та донькою жив у Голованівську. Про це Суспільному розповів голова Голованівської громади Сергій Цобенко.

Микола Канайкін – лейтенант 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, учасник антитерористичної операції з 2014 року. У боях отримав контузію, сказав Сергій Цобенко. "Піднятися на ноги допомагала збірка творів Тараса Шевченка "Кобзар", яку з рідної Голованівщини передали бійцю у госпіталь. Побратими називали Канайкіна "Кобзар". Такий позивний він отримав, бо любив творчість Тараса Шевченка, знав дослівно збірку творів поета".

Після госпіталя Миколу Канайкіна відправили на реабілітацію. Він повернувся в Голованівськ. З 2015 до 2016 року був радником голови Голованівської районної державної адміністрації з питань АТО. З 2016 до 2018 року очолював громадську організацію "Голованівська районна спілка ветеранів та учасників антитерористичної операції". Був головою благодійного фонду "Тільки разом".

Після повної реабілітації Микола Канайкін вирішив повернутися на Схід. "Тоді він сказав: я не можу спокійно спати тут, коли мої побратими на війні під обстрілами".

8 березня 2022 року у війні з російськими окупантами на Луганщині Микола Канайкін загинув.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок