Поліція на Закарпатті просить повідомляти про шахраїв-"орендодавців"

Поліція на Закарпатті просить повідомляти про шахраїв-"орендодавців"

Поліція на Закарпатті просить повідомляти про шахраїв-"орендодавців"
Фото: Нацполіція Закарпаття

Правоохоронці застерігають людей, які приїхали на Закарпаття з інших регіонів України, від дій шахраїв-"орендодавців". Про це повідомляє поліція Закарпатської області у Facebook.

З початку воєнних дій Закарпаття приймає велику кількість вимушених переселенців. Відповідно з’явилася гостра проблема розміщення людей, зокрема, і в орендованому житлі.

Для того, аби уникнути випадків можливого шахрайства під час здачі-винайму житла, поліцейські просять бути максимально уважними і обережними. Зокрема радять сплачувати обумовлені суми під час особистої зустрічі з орендодавцем. А кошти переказувати лише на перевірені офіційні рахунки.

У випадку, якщо все ж таки людина постраждала від шахрайських дій, — повідомити про це на лінію "102", або звернутися до найближчого відділку поліції, — йдеться у повідомленні.

Що відомо:

  • Про те, що в областях, де ситуація спокійна, можуть відновити навчання, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет 8 березня. Також цю інформацію він повідомив на марафоні 9 березня.
  • Про те, що на Закарпатті з 14 березня планують відкрити садочки та відновити навчальний процес для учнів 1-4 класів розповіла Суспільному 9 березня директорка обласного департаменту освіти Мар’яна Марусинець.
  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії;
  • НБУ рекомендує українцям, які евакуюються за кордон, не вивозити готівкову гривню;
  • Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн;

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок