Приватні та державні нотаріуси Дніпропетровщини продовжують надавати послуги

Приватні та державні нотаріуси Дніпропетровщини продовжують надавати послуги

Приватні та державні нотаріуси Дніпропетровщини продовжують надавати послуги
Ілюстрація/Фото: Pixabay

Не зважаючи на продовження військової агресії проти України, державні та приватні нотаріуси продовжують надавати нотаріальні послуги з обмеженнями, які викликані воєнним станом. Про це повідомив начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Іван Легостаєв.

"Нотаріуси надають послуги щодо засвідчення справжності підпису на заявах, щодо заповітів та спадкового майна і щодо видачі довіреностей", - сказав він.

Інформацію щодо того, як працюють державні нотаріальні контори та державні нотаріальні архіви, можна дізнатися на сайті Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Про роботу приватних нотаріусів слід дізнаватися на сайті нотаріальної палати області.

За словами Івана Легостаєва, посвідчення видаються не на спеціальних бланках, а на аркушах. Вони також повинні містити певні реквізити: прізвище, ім’я та по-батькові нотаріуса, державний герб, місце складання.

Крім того, призупенено строк подання заяв на прийняття спадщини до кінця воєнного стану.

Чоловік каже: якщо довіреність не стосується розпорядження нерухомим майном або управлінням корпоративними правами, то начальники певних збройних частин мають право видавати такі довіреності. Потім вони повинні надіслати до генштабу ЗСУ, міністретсва оборони чи відповідного органу влади надіслати такі документи, щоб потім передати до мін'юсту.

Іван Легостаєв додає: жодного ажіотажу не має, працюючих нотаріусів достатньо.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок