"Львівщина мусить стати економічною опорою України". Підприємців закликають повертатися до роботи

"Львівщина мусить стати економічною опорою України". Підприємців закликають повертатися до роботи

"Львівщина мусить стати економічною опорою України". Підприємців закликають повертатися до роботи
AP

Голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький звернувся до підприємців Львівщини із закликом повертатися до роботи й долучати до праці людей, які переїхали до області з інших регіонів через військову агресію Російської Федерації. Про це Козицький написав у своєму офіційному Telegram-каналі.

"У чотирнадцятий день боротьби з окупантом я хочу звернутися до підприємців. Друзі, колеги, так — в Україні війна. Наше військо мужньо протистоїть ворогу. Ми всі зібрали свої сили в кулак, відклали в бік усі наші справи і за кілька днів забезпечили максимальну, яку тільки могли, підтримку нашим воїнам, переселенцям та всім, хто потребує допомоги. Дякую вам за всю вашу допомогу, але настав час повернутися до праці", — заявив голова ЛОВА.

Козицький наголосив, що "гроші мають рухатися", а "українцям потрібна робота". Працівники "мають отримувати зарплату" й, відповідно, місцеві бюджети — податки й надходження, від яких залежить зарплата освітян і комунальних підприємств.

"Громади мають жити. Саме тепер Львівщина мусить стати економічною опорою для України", — закликає Козицький.

Зокрема, підприємців просять систематизувати роботу, об'єднуватися в асоціації, "дослухатися до нових ідей" та шукати іноземних партнерів: "Пробуйте, пробуйте… Не зупиняйтеся, аж поки не зробите! Бо часи змін і тривог — саме ті часи, коли перед інноваціями і бізнесом відкривається найбільше можливостей".

"Весь великий бізнес починався з малого. Вмієте випікати хліб? Почніть з малої пекарні! — пропонує варіанти очільник ЛОВА. — Відкрийте перукарні та малі кав’ярні! Заготовляйте гриби, вирощуйте ягоди, виготовляйте консервацію! Думайте про імпортозаміщення! Нагадаю, наразі держава максимально сприяє малому та середньому бізнесу, знижуючи податки та спрощуючи багато процесів".

Крім того, Козицький нагадує, що нині можна залучати до роботи й внутрішньо переміщених осіб, яких до Львівської області прибуло близько 200 тисяч: "Серед них, я впевнений, є висококваліфіковані фахівці у різних галузях".

Як повідомляє ЛОВА, Міністерство інфраструктури наразі допомагає у переміщенні виробництв зі східних регіонів країни на західні. Куди звертатися по допомогу з цих питань на Львівщині, можна знайти тут.

Що відомо

Читайте також

Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок