Путін намагається завербувати іноземних бойовиків для війни в Україні — Пентагон

Путін намагається завербувати іноземних бойовиків для війни в Україні — Пентагон

Путін намагається завербувати іноземних бойовиків для війни в Україні — Пентагон
Фото: wikipedia.org

Пентагон вважає правдивими повідомлення про те, що президент Росії Володимир Путін намагається завербувати іноземних бійців, зокрема із Сирії, щоб ті воювали в Україні від імені російських сил. Про це CNN заявив речник Пентагону Джон Кірбі в понеділок, 7 березня.

За словами Кірбі, Пентагон має докази, що РФ справді намагаються завербувати іноземних бойовиків.

Він зазначив, що попри понад 150 тисяч російських військовослужбовців, військове просування всередині України, особливо на півночі, зупинене.

“Путін визнав за потрібне спробувати залучити іноземних бійців для цієї війни”, – сказав Кірбі, коли журналіст запитав, чи правдива історія про вербовку сирійських найманців, про яку вперше повідомила Wall Street Journal.

Що відомо

  • Росія вербує сирійців із бойовим досвідом в умовах міських боїв для війни з Україною. Про це пише видання Wall Street Journal з посиланням на чотирьох американських чиновників. Щодо кількості сирійських найманців, яких, як пише Wall Street Journal, Москва шукає, щоб “завдати нищівного удару українському уряду”, джерела видання не уточнили.
  • До штурму Києва російсько-окупаційні війська планують долучити зокрема підрозділи полку Росгвардії імені Рамзана Кадирова та ПВК “Ліга” (екс ПВК “Вагнер”). Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
  • Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що російські війська знизили інтенсивність бойових дій через втрати в особовому складі та техніці.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну — усі останні новини

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Платформи Суспільного працюють без перебоїв: сайт, радіо та соцмережі Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber, а також Twitter англійською мовою.

На початок