Російську співачку у Метрополітен-опері замінить українка Людмила Монастирська

Російську співачку у Метрополітен-опері замінить українка Людмила Монастирська

Російську співачку у Метрополітен-опері замінить українка Людмила Монастирська Національна опера України

Не виконавши умову Метрополітен-музею, згідно з якою вона мала відмовитися від публічної підтримки Володимира Путіна, який веде війну проти України, росіянка Ганна Нетребко відмовилася від участі у майбутніх виступах у "Турандот" Пуччіні у квітні та травні 2022 року, а також у постановці "Дона Карло" Верді наступного сезону.

Про це Метрополітен-опера повідомила на своєму сайті.

"Це велика художня втрата для Метрополітен-музею та для опери, — сказав генеральний менеджер театру Пітер Гелб. — Ганна – одна з найбільших співачок в історії Метрополітен-музею, але в умовах, коли Путін вбиває безневинних жертв в Україні, ми не мали іншого варіанту".

Замість неї в опері "Турандот" виступить солістка Національної опери України Людмила Монастирська. Про заміну в опері "Дон Карлос" буде оголошено пізніше.

Росіянка Ганна Нетребко публічно не коментувала дії Володимира Путіна, але раніше, у 2014 році, зробила пожертву на діяльність оперного театру в Донецьку та сфотографувалася зі "спікером парламенту Новоросії" Олегом Царьовим та "прапором Новоросії".

Метрополітен-опера — провідний американський театр та один із центрів світової музичної культури. Його відкрили у Нью-Йорку в 1883 році на кошти акціонерного товариства "Метрополітен гаус-компані".

Людмила Монастирська – найвідоміша українська оперна прима, яку запрошують співати провідні партії на найпрестижніших сценах світу. Володарка рідкісного spinto soprano – голосу, в якому легкість і прозорість ліричного сопрано поєднані з потужністю і силою сопрано драматичного.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад