"Прометей" розпустив свої команди через вторгнення РФ в Україну

"Прометей" розпустив свої команди через вторгнення РФ в Україну

"Прометей" розпустив свої команди через вторгнення РФ в Україну БК "Прометей"

Замість цього власник клубу хоче допомогти у фінансуванні армії.

"Прометей" розпустив усі свої команди через повномасштабне вторгнення Росії на територію України. Про це повідомив президент клубу Володимир Дубінський.

"Прометей" ще до початку повномасштабного вторгнення перевіз свої команди за кордон для участі в іноземних турнірах. Чоловіча команда "Прометея" є учасником Ліги чемпіонів з баскетболу, тоді як жіноча баскетбольна команда продовжувала виступи у Єврокубку.

Читайте також: Вторгнення РФ в Україну. Десятий день. Онлайн

З моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну чоловіча команда "Прометея" встигла зіграти матч у Лізі чемпіонів, поступившись румунському "Клуж-Напока", тоді як жіноча поступилася у 2-матчевому протистоянні турецькому "Мерсину".

У суботу, 5 березня, президент "Прометея" повідомив, що розпускає усі команди. І навіть не продовжить виступи у чоловічій Лізі чемпіонів, де мав зіграти ще три матчі.

"Нами було прийнято не просте, але, впевнений, вірне рішення - розпустити всі команди СК "Прометей", та відмовитись від участі чоловічої команди БК "Прометей" у Лізі Чемпіонів. Сьогодні всі наші гроші, засоби та сили спрямовані на захист України, підтримку наших ЗСУ та територіальної оборони. Ми точно переможемо! Все буде Україна! А все інше потім", - сказав Дубінський.

Що відомо

  • Баскетбольна команда "Прометея" була заснована у вересні 2018 року. З того часу вона пройшла шлях від нижчих ліг до чемпіона України сезону 2020/21.
  • Лідирував "Прометей" і у чоловічому чемпіонаті України з баскетболу сезону 2021/22. Щодо інших команд "Прометея", то жіноча баскетбольна йшла на проміжному другому місці до зупинки чемпіонату, тоді як волейбольна очолювала чемпіонат з показником 18:0 за перемогами.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо