На Львівщині каратимуть підприємців за підвищення цін на продукти

На Львівщині каратимуть підприємців за підвищення цін на продукти

На Львівщині каратимуть підприємців за підвищення цін на продукти
Pixabay

У Львівській області притягатимуть до відповідальності підприємців, які підвищують ціни на соціально значущі продукти. Про це на Facebook-сторінці повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, ціни на цю категорію продуктів мають залишатися такими ж як 23 лютого.

"Наша держава перебуває у воєнному стані. У таких реаліях завищення цін слід розцінювати як мародерство. Ще у січні Кабінет Міністрів України встановив торговельну надбавку для соціально значущих продуктів – не вище 10%. Підвищувати ціни вище цього рівня підприємцям не можна", — каже Максим Козицький.

До соціально значущих належать такі продукти: житньо-пшеничний хліб, батон, крупа гречана, борошно пшеничне вищого сорту, цукор, вермішель з борошна вищого сорту, молоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), яйця курячі категорії С1, тушка куряча, масло вершкове жирністю 72,5%.

На Львівщині за цінами на соціально значущі продукти стежить Головне управління Держпродспоживслужби області.

"Якщо порушення виявляють, підприємства притягають до відповідальності відповідно до Законів України "Про захист прав споживачів", "Про ціни і ціноутворення" та до адміністративної відповідальності, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення", — каже Максим Козицький.

Також про завищені ціни голова ЛОВА радить повідомляти у Держпродспоживслужбу на електронну пошту [email protected] [email protected] та за номером телефону.Номер телефону: 050 230 04 28, 096 000 98 23, 032 261 36 90

Читайте також: "Захмарні ціни на оренду житла — мародерство" — мер Львова

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок