Бронюючи житло через Airbnb, небайдужі переказали українцям $15 млн, а сам сервіс пожертвує $10 млн

Бронюючи житло через Airbnb, небайдужі переказали українцям $15 млн, а сам сервіс пожертвує $10 млн

Бронюючи житло через Airbnb, небайдужі переказали українцям $15 млн, а сам сервіс пожертвує $10 млн
Фото: УП

Про це голова компанії Брайан Ческі розповів на "Шоу Елен Дедженерес". За його словами він і "співзасновники Джо, Натан і його дружина Елізабет пожертвують до 10 мільйонів доларів для тих, хто цього потребує" з майбутнього прибутку компанії.

Окрім цього він розказав, що користувачі Airbnb, бронюючи житло в Україні, уже переказали 15 мільйонів доларів.

Від початку березня сервіс також скасував комісії для українців та допомагає розміщувати біженців за кордоном. Окрім цього небайдужі з різних країн масово бронюють житло в Україні на Airbnb.

Вони не планують оселятися в ньому, але хочуть допомогти українцям фінансово під час війни.

За перші дві доби ініціативи користувачі з різних країн забронювали житло в Україні на 61 406 ночей — таким чином українські хости отримали 1,9 мільйонів доларів.

А станом на 15 березня Ческі відзвітував про 400 000 заброньованих ночей і 15 мільйонів доларів, які користувачі з усього світу переказали напряму українцям.

Раніше Браян Ческі ретвітнув скрін листування, авторка якого розповідає, що Airbnb скасував комісію для бронювання житла в Україні, тож "забронювати і не поїхати" стало способом "допомогти чи пожертувати" кошти українцям.

Airbnb також підтвердили, що вони скасували всі збори з гостей та власників житла за бронювання в Україні.

"Airbnb "співпрацюють з хостами", щоб розмістити 100 тисяч українців, які залишили країну внаслідок війни", — повідомив Ческі.

Голова компанії також написав, що найбільша потреба компанії – люди, які можуть запропонувати біженцям свої будинки в сусідніх до України країнах, включаючи Польщу, Німеччину, Угорщину та Румунію:

"Якщо ви можете прийняти біженця, перейдіть сюди", — написав він, залишивши посилання на сервіс. Також Ческі лишив посилання для прямих пожертв.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок