У Львові шукають волонтерів-психологів для допомоги людям з інших регіонів

У Львові шукають волонтерів-психологів для допомоги людям з інших регіонів

У Львові шукають волонтерів-психологів для допомоги людям з інших регіонів
Фото ілюстративне. Джерело: pexels

У Львові на Головному залізничному вокзалі почали надавати психологічну допомогу людям, які були вимушені виїхати з інших регіонів України. Зараз для цього проєкту шукають волонтерів, медиків та психологів. Про це повідомила координаторка проєкту Галина Бордун.

У межах цього проєкту волонтери працюють в парі: один психолог чи медик та волонтер будь-якої спеціальності. Вони допомагають людям з інших регіонів, які вимушено знаходяться далеко від дому. Спілкуючись з переселенцями, за потреби волонтери скеровують їх до лікаря чи психолога. Щодня до Львова приїжджають тисячі людей з інших регіонів України, тож зараз волонтерів бракує, каже координаторка проєкту Галина Бордун:

''У проєкті можуть брати участь як медики та психологи, так і студенти та усі охочі допомагати. Можна підходити до нас і реєструватися, а можна спершу заповнити форму, а потім приходити до нас. Ми стараємось всім телефонувати, хто залишав заявку. Кожного ранку та вечора є інструктаж для волонтерів. Станом на зараз понад сотня людей зголосилася допомагати вимушеним переселенцям''.

Усі волонтери працюють позмінно: з 19:00 до 7:00 та з 7:00 до 19:00. За потреби години можуть коливатися залежно від зайнятості конкретного волонтера. Реєстраційну форму для участі в проєкті можна заповнити за посиланням.

Читайте також: Як заспокоїти дитину під час війни: поради львівської психологині

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок