Українським біженцям в Чехії планують виплачувати по 200 євро

Українським біженцям в Чехії планують виплачувати по 200 євро

Українським біженцям в Чехії планують виплачувати по 200 євро
Depositphotos

Чехія планує виплачувати біженцям з України по 5 000 тисяч крон або 200 євро (це приблизно 6 750 гривень) щомісяця. Виплати проводитимуть впродовж трьох місяців.

Проєкт закону про це на розгляд уряду вніс міністр праці та соціальних справ республіки Маріан Юречка, повідомляє Чеське радіо.

Йдеться, що допомогу зможуть отримати біженці без майна та грошей.

"Пропонується, щоб перша допомога у розмірі 5 000 крон надавалася автоматично після видавання візи", — йдеться в документі.

Крім цього, уряд країни планує виплачувати власникам житла, які розмістять у себе українців, по 1000 крон на особу протягом п'яти місяців.

Законопроєкт після схвалення урядом затверджуватимуть за прискореною процедурою в парламенті республіки. Зараз проєкт на стадії доопрацювання, умови можуть бути змінені. Остаточне рішення планують ухвалити наступного тижня.

Що відомо

  • У перші дев’ять днів збройної агресії Росії територію України залишили вже понад 1,3 мільйона біженців.
  • В Офісі президента України оприлюднили перелік міст, які потребують гуманітарних коридорів. Населені пункти розташовані у восьми областях.
  • Війна з Росією триває з 24 лютого 2022 року. За ці вісім днів низка закордонних компаній розірвала відносини з Росією та ввела санкції на російський продукт.
Вторгнення Росії в Україну — останні новини.

Читайте також

Вторгнення РФ в Україну. Десятий день. Онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок