Південна Корея домоглася для своїх виробників виключення із правил США про прямі іноземні обмеження відносно експорту іноземних продуктів у Росію (FDPR) через вторгнення її військ до України.
Про це повідомляє Yonhap.
Як зазначається, південнокорейські експортери матимуть обмеження на поставки в Росію, однак південнокорейський уряд ухвалюватиме відповідні рішення самостійно.
"США оцінили, що санкції Південної Кореї проти Росії добре відповідають міжнародним стандартам, і оголосили про своє рішення включити Південну Корею до списку країн, звільнених від FDPR", — йдеться у повідомленні міністерства промисловості.
При цьому Південна Корея ухвалить додаткові заходи експортного контролю, які збігаються зі США та міжнародною спільнотою.
Минулого тижня уряд США оголосив про запровадження Правил прямих іноземних продуктів (FDPR) для «всієї Росії» в рамках свого експортного контролю, щоб заблокувати доступ Росії до глобальних високотехнологічних продуктів та інших основних товарів іноземного виробництва, таких як напівпровідники. вторгнення Росії до України.
Цей захід закликає компанії отримати ліцензію в США на товари, пов'язані з технологіями, з використанням американських технологій, перш ніж їх можна буде відправити до Росії, що, як побоюються, вплине на великих південнокорейських експортерів, оскільки вони використовують американські технології та програмне забезпечення.
Що відомо
- Нафтова компанія Exxon Mobil оголосила про зупинку видобутку нафти та газу на території Росії.
- Нафтовий концерн British Petroleum заявив про відмову від своєї частки в російській компанії "Роснефть", яка оцінюється в 25 мільярдів доларів. Про намір вийти з усіх своїх спільних підприємств із "Газпромом" та пов'язаними з ним організаціями повідомив міжнародний нафтогазовий гігант Shell plc. Також із російських нафтогазових проєктів виходить Японія.
- Суверенний фонд Норвегії також повідомив, що продасть свої російські активи через вторгнення Росії в Україну.
- Канада закрила порти для кораблів, що належать росіянам, а також влаштувала перевірку усієї власності олігархів РФ в країні.
- Один з найбагатших людей Росії та власник британського футбольного клубу "Челсі" Роман Абрамовіч продає свій будинок у Лондоні, щоб уникнути замороженні активів згідно з ухваленими санкціями проти РФ у Великій Британії.
- Найбільша італійська нафтогазова компанія Eni має намір виходити зі спільного з "Газпромом" проєкту "Блакитний потік". Компанії належить 50% акцій, потік з'єднує Росію та Туреччину.
- Російський "Сбербанк" оголосив про рішення піти з європейського ринку після "аномального відтоку грошових засобів".
- 28 лютого набули чинності санкції Європейського Союзу проти Росії, запроваджені у зв'язку з нападом на Україну.
- Російські опозиційні політики утворили антивоєнний комітет Росії з метою зупинити грубі порушення Кремлем принципів та норм міжнародного права. Вони звертаються до урядів усіх країни та просять росіян реагувати на злочинні дії Путіна.
Вторгнення Росії в Україну — останні новини.
Читайте також
Ситуація на Запорізькій АЕС. Що відомо. Текстовий онлайн
Ядерна безпека під час війни. До чого може призвести захоплення АЕС російськими військами
Вторгнення Росії в Україну. День дев'ятий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!