У Кропивницькому перевіряють дахи багатоповерхівок на наявність міток

У Кропивницькому перевіряють дахи багатоповерхівок на наявність міток

У Кропивницькому перевіряють дахи багатоповерхівок на наявність міток
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому працівники житлово-експлуатаційної організації № 1 перевіряють дахи багатоповерхівок на наявність міток, які використовують російські військові для координації вторгнення. Про це Суспільному розповіла працівниця організації Наталя Іванченко. На території організації – 98 багатоповерхівок.

За словами Наталі Іванченко, дахи перевіряють щодня. "У нас у кожному будинку є відповідальна особа, у якої ключ від лазу на покрівлю, ми щодня приходимо, беремо ключі і перевіряємо покрівлю на наявність міток".

Лаз на покрівлю будинку закривається, контролюється мешканцями і підприємством. Каже: за час перевірки, протягом кількох днів, жодної мітки не знайшли, влаштовують їх щодня.

Що робити у разі виявлення міток російських військових, розповів заступник командира 12 територіального загону Української добровольчої армії Віктор Шарий.

"Треба на це місце викликати поліцію. Перш за все, їх потрібно знешкодити, якщо є можливість десь знайти масло або багнюку, її треба затерти. Чому масло? До нього пристає земля і будь-яка фарба, її не треба зафарбовувати і вона буде знешкоджена. Якщо це люмінесцентною фарбою нанесено, то тим паче, щоб не було відсвітлення, не пробиває".

Каже: ці мітки ставлять не для авіації, а для агентури, яка уточнює координати певної місцевості.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок